Computer says “NO” !
Ja mensen, de techniek heeft mij de laatste week in de steek gelaten. Verleden week maandag gaf de laptop er de brui aan (slechts 2 jaar oud en harddisk kapot!) en vrijdag besloot de vaste pc er ook mee op te houden 😦
Grote paniek hier ten huize! Gelukkig is de vaste pc na een system restore weer hersteld maar ben ik bijna een dag zoet geweest met het terug installeren van mijn programma’s. En gelukkig ben ik zo slim geweest om al mijn bestanden dubbel te bewaren op een externe harde schijf of ik was alles kwijt geweest! Veel uitleg om te zeggen waarom ik een tijdje niet aktief was in blogland. Voila, nu kan ik weer op mijn gemakske bij jullie langs komen en rondneuzen om te zien wat ik allemaal gemist heb de laatste dagen!
Buiten zien we de eerste tekenen van de aankomende lente, de eerste plantjes steken de kop uit de grond en veel vogels maken hun nest. Om jullie al een beetje te doen watertanden een beeld van hoe mooi het kan zijn in de lente.
Ha guido, je zat met dezelfde problemen!
Ik wilde mijn pc binnen doen om geheugen bij te steken
en mijn harde schijf crashte.
Gelukkig ben ik geen foto’s kwijt, die staan altijd dubbel
op een externe schijf, maar niet alle programma’s.
Je komt terug met een kleurrijke mooie foto!
De lentekriebels komen steeds nabij!
Gr.
P-TER
LikeLike
Ja, die mooie kleurtjes heb ik ook al gemist zulle, van mij mag de lente nu echt wel gaan komen.
LikeLike
Prachtige tuin heb je!!!
LikeLike
Wow wat een enorme prachtige tuin hebben jullie, ja dit lonkt wel weer hoewel ik elk seizoen zijn charme vind hebben hoor!
LikeLike
brrrr, dat moet schrikken zijn!
Nog iets in ‘garantie’ kunnen doen, hoop ik, voor de laptop?
Hoera voor de back-up!
LikeLike
Jouw tuin nu? Geweldig ik kan me er nog niets bij voorstellen. Ik woon in een bos en dat is nog helemaal kaal en geen bloemjes in bloei nog. Prachtige tegenlichtopname.
LikeLike
Wat een prachtige tuin!!
LikeLike